TOP SERVIS - Pavel Malý - Pardubice

Pražská 46, 530 06 Pardubice, Tel./Fax: 466 310 390, E-mail: topservis@topserviscz.cz

 

 Centrální vysavače

 

Centrální vysavač Vám usnadní každý úklid a díky své vysoké účinnosti zbaví vaše podlahy všech nečistot. Tím ale výčet výhod centrálních vysavačů zdaleka nekončí:

           ►  Snadná manipulace

Sací jednotka centrálního vysavače je umístěna  uvnitř stavby (např. v kotelně či garáži). Během vysávání manipulujete pouze s dostatečně dlouhou hadicí na vysávání.

           ►  Nízká hlučnost

Agregát centrálního vysavače je většinou  umístěn mimo obytné prostory. S centrálním vysavačem už nikdy nebudete rušit děti ze spaní ani nezmeškáte vyzvánějící telefon.

           ►  Pozitivní vliv na lidské zdraví

Vysátý vzduch je po přefiltrování odváděn mimo interiéry. Centrální vysavač tak významně snižují prašnost ve vašem obydlí.
 
 
 
Centrální vysavače pro domácnosti, kanceláře i ubytovací zařízení
Nejčastěji se s centrálním vysavačem se setkáváme v rodinných a bytových domech. Díky svým přednostem a značné životnosti (25-30 let) je centrální vysavač ideální také pro administrativní budovy, průmyslové stavby, hotely, penziony a další použití.
 
Zaujala vás naše nabídka centrálních vysavačů? Zdarma pro vás vypracujeme cenovou kalkulaci, abyste si svou objednávku mohli v klidu promyslet. Stačí nás nezávazně kontaktovat.
 

Tipy

 

Jak správě postupovat v případě, že se rozhodneme pro centrální vysavač?

  • Na centrální vysavač je nutno myslet ještě předtím, než se začínají dělat podlahy a omítky. Dělá se ve stejnou dobu jako voda, elektrika, kanalizace atd. Instalovat centrální vysavač do stávající či starší stavby je samozřejmě také možné, vše záleží na individuálním přání zákazníka a domluvě. 

Zdarma vám připravíme nezávislou cenovou kalkulaci na základě zaslaného půdorysu.

  • Rozmístění zásuvek záleží na typu a velkosti domu (viz. obrázek). Nejpoužívanější je 9m hadice, proto zásuvky většinou stačí na chodbách. U větších místností nebo většího komfortu je možno umístit i do jednotlivých místností. Podlahové štěrbiny se většinou dávají do předsíně, koupelny a kuchyně, kam si pohodlně nametete prach a smetí.
  • Po natažení potrubí, rozmístění zásuvek a podlahových štěrbin je možné udělat podlahy a omítky. Kompletace štěrbiny v kuchyni se dělá při instalaci kuchyně. Ostatní se dělají s kompletací.
  • Kompletace centrálního vysavače je vhodná až po vymalování domu.
  • Naše firma TOP SERVIS vám zajistí montáž, prodej i servis centrálních vysavačů BEAM.
  • Podrobnosti o centrálních vysavačích naleznete ZDE.
  • Osobní konzultace na naší firmě je možná po telefonické dohodě, nebo za Vámi přijede na hrubou stavbu.
  • Všechny nejasnosti, dotazy a poptávky týkající se centrálních vysavačů zasílejte na email: Topservis@TopservisCZ.cz nebo volejte na mobil 777 760 060.

 

 

 

Novinky
Malý
Pavel - PYROSERVIS - netfirmy.czPyrotechnika a ohňostroje - netfirmy.cz 

 

Kontakt

TOP SERVIS - Pavel Malý

Pražská 46, 530 06 Pardubice


Mob.: +420 777 760 060
Tel.: +420 602 693 443

e-mail: topservis@topserviscz.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies